Haps, 13 juni 2015
Jury Wessel J.W.van Dam M. van Middelaar H.J. van
Hackney's kleine maat Lage Limiet Regionaal
ins
vlg Pl St Wagen Paard Vader Rijder Eigenaar
29   1 24 Highway's Miss Monica Highway's Golden Boy Anton Ebbelaar  
35   2 589 Sir Rinke Gin's Black and White Kees Kimenai  
34   3 187 Cambridge Boy H Cambridge Midnight Boy Jarin Vos  
38   4 80 Leyrun Sky High Heartland Politician Johan Snijders W. Sweens
44   5 154 Conviction's Challenger Carlos v.d. Wormink Roel Smits  
36   6 186 Millmasters Filly Rooy's E Tieske Freek Meulemeesters  
33 afw   2 Queen Of The Silvershadow Bjorclenn v.d. Mast Piet van Hoof  
40   7 201 Roscourt Lady Elizabeth Roscourt Atomic J.A.J. Rombouts  
41   8 120 Never Thought's Rockefeller Jim Chantel Freriks  
32 afw 92 Ashley Beauty Ashley Eternity Ad van Gestel  
39   9 143 Eagle's Daylight Heartland Sky Lark Mart van Daal R. Kuijpers
43   10 58 Henchman's Monday Mistral Jan Jordans  
30   11 153 Royal Fasika Mistral Udo Rovers  
31   12 117 Eclipse Easy Rider Eclipse Moviestar Dana Rovers  
42   13 88 Walk of Life Just Jim Agnes Arends  
Hackney's kleine maat Hoge Limiet Regionaal
ins
vlg Pl St Wagen Paard Vader Rijder Eigenaar
28   1 61 Rider Pro's Prince Stardusboy v.h. Stedeke Peter van den Brink  
20   2 175 May Dream Fairview Emperor Gijs Polman  
27   3 134 The Phantom Rocky Henk Dibbits  
24   4 58 Baron's Macho Mistral Jan Jordans  
26   5 255 Heartland Special Look Heartland Special Special Jorn Kuipers  
21   6 186 Millmasters Jelin Mistral Gerard Meulemeesters  
16   7 25 Tip Top Heartland Bust Your Buttons Edwin van den Bogaard  
22   8 12 Leyrun Miss Lisa Noble Boy Danny Snijders  
19   9 34 Reedhill's Black King Silvester Nicole Maaike van de Ven J. de Vaan
25   10 154 Conviction's Black Nobility Noble Boy Roel Smits  
17   11 153 Action Boy Prince van Herxen Udo Rovers  
18   12 2 Heath Side Selwijn Sunbeam Gold and Silver Piet van Hoof  
15   13 225 Valleycreek's Thin Lizzy Benthof's Amir Jan Seebregts  
23   14 120 Eclipse Fly High Grant's Rigoletto Chantel Freriks  
37   1 122 Heat Side Black Pearl Gin's Black and White Peter van Kuijk  
Hackneys kleine maat Ereklasse Regionaal
ins
vlg Pl St Wagen Paard Vader Rijder Eigenaar
58   1 225 Hillstreets Little Joey Stardustboy v.h. Stedeke Jan Seebregts  
60   2 143 Eagle's Pocket Rocket X-Treme Mart van Daal R. Kuijpers
64   3 255 Heartland Code Breaker Heartland Code of Honour Wietse Sijtsema  
67   4 61 Rider Pro's Experience Benthof's Amir Peter van den Brink  
63   5 154 Highway's Black Dancer Star Dancer Roel Smits  
65 afw   222 Nikie Uit Laren Benthof's Amir Dirk-jan Beijerinck  
62   6 42 Highway's Spring Bjorclenn v.d. Mast Chantal van Dijk  
66   7 589 Conviction's Sunny Boy Conviction's Boy Femke Kimenai  
59   8 34 Reedhill's Dancing Queen Charming Daylight Jan de Vaan  
61   9 58 Freddy Noble Boy Jan Jordans  
Hackney's Damesklasse Regionaal
ins
vlg Pl St Wagen Paard Vader Rijder Eigenaar
10   1 88 Never Thought's Rockefeller Jim Agnes Arends  
11   2 58 Baron's Macho Mistral Debora Dat J. Jordans
5   3 44 Heath Side Selwijn Sunbeam Gold and Silver Jose van Hoof  
9   4 120 Eclipse Fly High Eclipse Moviestar Chantel Freriks  
2   5 161 Highway's Miss Monica Highway's Golden Boy Debora van den Bogaard  
3   6 153 Action Boy Prince van Herxen Arrianne Rovers  
4   7 117 Eclipse Easy Rider Eclipse Moviestar Dana Rovers  
14   8 187 Cambridge Boy H Cambridge Midnight Boy Marlouke Vos  
12   9 118 Plains Inkspot Plain's Question Mark Andriene v.d. Laar  
13   10 42 Highway's Spring Bjorclenn v.d. Mast Chantal van Dijk  
8   11 201 Starlight Sun Fire DaniĆ«lle Rombouts P. Bruininx
6   12 34 Reedhill's Black King Silvester Nicole Maaike van de Ven J. de Vaan
7   13 589 Conviction's Sunny Boy Conviction's Boy Femke Kimenai  
1   14 225 Hillstreets Little Joey Stardustboy v.h. Stedeke Franka van Baast J. Seebregts
Hackney's 2-span Regionaal
ins
vlg Pl St Wagen Paard 1 Paard 2 Rijder Eigenaar
49   1 61 Rider Pro's Experience Rider Pro's Prince Peter van den Brink  
47 af   58 Grants Sandpiper xxxx Jan Jordans  
45   2 34 Reedhill's Dancing Queen Reedhill's Black King Jan de Vaan  
48   3 58 Henchman's Monday Grants Sandpiper Jan Jordans  
46   4 87 Eagle's Daylight Eagle's Pocket Rocket Mart van Daal R. Kuijpers
Hackney's Young Riders
ins
vlg Pl St Wagen Paard Vader Rijder Eigenaar
56   1 255 Heartland Special Look Heartland Special Special Jorn Kuipers W. Sijtsema
54 ?? 2 58 Grants Sandpiper Grants Rigoletto Jan Jordans  
57   3 222 Betuwe's Royal King Sterreljocht Surprise Mariska Hooijer D. Beijerink
52   4 143 Eagle's Daylight Heartland Sky Lark Rachel Kuijpers  
50   5 25 Tip Top Heartland Bust Your Buttons Romana van den Bogaard  
55   6 187 Cambridge Boy H Cambridge Midnight Boy Jarin Vos  
51   7 12 Leyrun Miss Lisa Nobe Boy Danny Snijders W. Sweens
53   8 58 Baron's Macho Mistral Roy Jordans J. Jordans

DEELNEMERSLIJSTEN CH HAPS D.D. 13 JUNI 2015
Jury Wessel J.W.v. Middelaar H.J. van   Coppes P.A.
Rubriek 2: Eenspannen Tuigpaarden Competitie
Pl. B.komst Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
  1 568 Girzella-C Patijn H. Castelijns Hapert Hans Castelijns
  2 32 Geroda Atleet W. van Schadewijk Ravenstein Robbie van Dijk
  3 589 Fygo Plain's Liberator K. Kimenai Waspik Kees Kimenai
  4 99 Fabulist Zepplin S. Fransen Waarder Sven Fransen
  5 34 Forrest Patijn St. Embregts/v.d. Gun/G. Benschop Rijswijk Cees Embregts
  6 560 Fabella Vaandrager HBC L.C.A.M. Paijmans Hapert Ad van Korven
  7 543 Gema Makari Jetsetter D. de Pijper Echteld Marcel van Bruggen
Rubriek 3: Eenspannen Tuigpaarden Kleine Limiet
Pl. B.komst Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
  1 24 Eridate Manno H. Fikse Doornspijk Henk Fikse
  2 60 Erika Ahoy J. Sommers Nistelrode Jos Sommers
  3 70 Elline A Makari Jetsetter C.J.A. v. Dijk Boekel Cor van Dijk
  4 550 Gidora Manno H. Castelijns Hapert Lotte Castelijns
  5 51 Edelweiss Morocco Field J. Jiordans Landhorst Janneke v.d. Linden
  6 543 Fame Manno H. de Vries Oudewater Marcel van Bruggen
  7 31 Corteo Saffraan A. van de Laar- van Essen Vaassen Andriene v.d. Laar
  8 30 Enziedancy Torino P. Rook Krimpen a.d. IJssel Marc Rook
  9 153 Freedom Patijn W. Jansen Olst Wim Jansen
  10 162 Fontana Landzicht Waterman M.C. de Groot Giessenburg Mark de Groot
  11 375 Felina Led Zepplin C. Mocking Cothen Cees Mocking
  12 58 Ferro Manno J. Jordans Landhorst Jan Jordans
Rubriek 5: Eenspannen Tuigpaarden Grote Limiet
Pl. B.komst Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
  1 641 Zoleander Manno B. van Boven Oldebroek Berend van Boven
  2 162 Ellis Unieko M. de Groot/A.J. Wouters Giessenburg Mark de Groot
  3 109 Celesta Marvel K. van Herpt Reusel Kees van Herpt
  3 109 Darvin Waldemar K. van Herpt Reusel Kees van Herpt
  4 60 Antwans Boy Manno A.W. Sommers Nistelrode Jos Sommers
  5 153 Zendgraaf Manno W. Jansen Olst Wim Jansen
  6 48 Dijkgraaf Stuurboord E. Raeven Noorbeek Etienne Raeven
  7 375 Wonderboy Norwold C. Mocking Cothen Cees Mocking
  8 58 Barend Marvel J. Jordans Landhorst Jan Jordans
  9 500 Dendrini Manno M. Kooyman Arkel Henriette Kooyman
  10 34 Aron Ganges L. Wijkmans Elshout Cees Embregts
Rubriek 6: Eenspannen Tuigpaarden Ereklasse
Pl. B.komst Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
  1 24 Wild Rose F Manno H. Fikse Doornspijk Henk Fikse
  2 580 CLT Tasman Marvel C. Louws Tilburg Christ Louws
  3 60 Wonderboy Larix A. Sommers Nistelrode Jos Sommers
  4 375 Pedro Handro C. Mocking Cothen Cees Mocking
  5 58 Oxcan Heineke J. Jordans Landhorst Jan Jordans
  6 153 de Bree Selleen W. Jansen Olst Wim Jansen
  7 51 Rinkier Joviaal Fam. Mulder Lanaken Janneke v.d. Linden
  8 162 Berino Stuurboord M. de Groot Giessenburg Mark de Groot
  9 48 Cilardo Ulandro E. Raeven Noorbeek Etienne Raeven
  10 553 Santiago Majesteit W. v.d. Wijngaard Woerden Wilco v.d. Wijngaard
Rubriek 7: Eenspannen Tuigpaarden Gereden door Dames
Pl. B.komst Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
  1 580 CLT   Tasman Marvel C. Louws Tilburg Carolien Vogelzang
  2 153 Bambino Pl. Liberator W. Jansen Olst Pien Jansen
  3 500 Dendrini Manno M. Kooyman Arkel Henriette Kooyman
  4 641 Zoleander Manno B. van Boven Oldebroek Carola Broekhuizen
  5 34 Aron Ganges L. Wijkmans Elshout Marlies Wijkmans
  6 31 Corteo Saffraan A. van de Laar- van Essen Vaassen Andriene v.d. Laar
  7 24 Wild Rose F Manno H. Fikse Doornspijk Henk Fikse
  8 58 Barend Marvel J. Jordans Landhorst Janneke v.d. Linden
  9 568 Girzella-C Patijn H. Castelijns Hapert Lotte Castelijns
  10 553 Santiago Majesteit W. v.d. Wijngaard Woerden Manon van Tol
Rubriek 11: Tweespannen Tuigpaarden
Pl. B.komst Wagnr. Naam Vader Eigenaar Woonpl. Rijder
  1 58 Barend Marvel J. Jordans Landhorst Jan Jordans
  1 58 Oxcan Heineke J. Jordans Landhorst  
  2 375 Pedro Handro C. Mocking Cothen Cees Mocking
  2 375 Wonderboy Norwold C. Mocking Cothen  
  3 60 Wonderboy Larix A. Sommers Nistelrode Jos Sommers
  3 60 Antwans Boy Manno A.W. Sommers Nistelrode